Apple EarPods MD827ZM/B

Neohodnotené

Výnimočný zážitok a dokonalé pohodlie pre vaše uši? Predstavujeme vám špeciálne tvarované slúchadlá spoločnosti Apple, do ktorých sa zamilujete na prvé počutie.

€14,90
Skladom

Popis produktu

Tieto slúchadlá vám padnú ako uliate. Design Apple EarPods s diaľkovým ovládaním a mikrofónom je inšpirovaný tvarom ucha - doprajú vám tak prirodzené pohodlie ako žiadne iné slúchadlá. Ponúkajú mimoriadny zvuk s hlbšími basmi a takisto sú odolnejšie voči vode a potu. Súčasťou balenia je tiež praktické puzdro, takže si ich môžete vziať všade so sebou.

Kopírujú tvar ucha

Rozlúčte sa s klasickými okrúhlymi štupľami do uší a prenechajte ich minulosti. Budúcnosť znamená Apple EarPods! Tieto slúchadlá dokonale kopírujú tvar ucha, čím vám poskytnú prirodzené pohodlie.
Kopírujú tvar ucha

Prelomový zvuk

Keď sa započúvate, zistíte, že zvuk plynúci z týchto slúchadiel je skutočne mimoriadny. Ich reproduktory totiž minimalizujú stratu a maximalizujú zvukový výstup. Výsledkom je priam neuveriteľný zvuk s hlbšími basmi a zážitok, ktorý sa vyrovná omnoho drahším slúchadlám.
Prelomový zvuk

Pohodlné ovládanie

Apple EarPods nie sú len pohodlné, ale aj praktické. Na šnúre slúchadiel totiž nájdete ovládač a mikrofón, vďaka ktorým si môžete ľubovoľne nastaviť hlasitosť, prehrávať hudbu alebo prijímať hovory.
Pohodlné ovládanie
Kód Kód: 806
Meno značky: Apple
Kategória: Drôtové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Späť do obchodu
×