Gorenje EK6192EXL5F

Neohodnotené

Voľne stojaca kombinovaná chladnička ponúka dostatok priestoru na uskladnenie potravín. Na bezproblémový chod spotrebiča a jeho ľahkú údržbu dozerajú inovatívne technológie.

€389,90
Skladom

Popis produktu

Prijmite do svojej domácnosti praktického pomocníka v podobe kombinovanej chladničky s dostatočným vnútorným priestorom a inovatívnymi technológiami. Svoje miesto si v nej nájde vďaka prispôsobenej hĺbke, ktoré je v jednej línii s kuchynskou linkou. Hladký povrch vnútorných stien sa ľahko udržiava – nezachytávajú sa na nich nečistoty ani baktérie. Zásluhou veľmi úsporného LED osvetlenia budete mať vždy dokonalý prehľad o obsahu chladničky. Na nízku spotrebu elektrickej energie dozerá aj inovatívny systém zabraňujúci tvorbe námrazy. Nízkoteplotná zásuvka vytvára optimálne prostredie na uskladnenie ovocia a zeleniny, ktoré tak zostanú dlhšie čerstvé a výživné. Spotrebič tiež poteší mimoriadne tichým chodom, takže ho môžete kamkoľvek umiestniť.

Elegantný pomocník

Hĺbku chladničky výrobca prispôsobil tak, aby vytvárala jednu líniu s kuchynskou linkou a nijako nenarúšala váš interiér. Popritom si zachováva dostatočnú vnútornú kapacitu.

Elegantný pomocník

Na ovocie a zeleninu

V priestrannej zásuvke CrispZone budú vaše zásoby vitamínov ako v bavlnke. Vďaka nízkej teplote si ovocie i zelenina dlhšie zachovajú výživné látky, výnimočnú chuť a vydržia dlhšie čerstvé.

Na ovocie a zeleninu

Jednoduchá údržba

Hladké steny vo vnútri chladničky sa ľahko čistia. Spotrebič tak predstavuje bezpečné a spoľahlivé miesto, bez prítomnosti akýchkoľvek baktérií.

Jednoduchá údržba

Tichý chod

Dôkladná izolácia a inovatívny systém chladenia dozerajú na nízku hlučnosť zariadenia.

Tichý chod

Všetko poruke

Zásluhou praktického a úsporného LED osvetlenia budete mať vždy dokonalý prehľad o obsahu chladničky. Okrem toho sa môže pochváliť aj dlhou životnosťou.

Všetko poruke

Žiadna námraza

Technológia FrostLess účinne eliminuje tvorbu námrazy v mraziacom priestore spotrebiča. Výsledkom je nízka spotreba elektrickej energie a o čosi viac voľného času, ktorý by ste inak investovali do namáhavého odmrazovania.

Žiadna námraza
 • Energetická trieda: E
 • Celkový objem chladničky je 206 l a mraziaca časť pojme až 108 l, vďaka čomu budete schopní uskladniť všetky potraviny
 • FrostLess technológia zníži množstvo tvorenej námrazy, čím vám ušetrí čas a prácu
 • CrispZone zásuvka je ideálna na dlhodobé uchovanie ovocia a zeleniny
 • FreshZone uchová dlhodobo čerstvé mäso, ryby a syry podľa vašej chuti
 • Možnosť zmeny otvárania dverí podľa vašich preferencií či potrieb
 • LED osvetlenie zaistí lepšiu orientáciu v priestore
 • Akumulačná doba v prípade výpadku elektriny či poruchy je 17 hodín
 • Hlučnosť: 38 dB
 • Rozmery: 1850 x 600 x 592 mm (VxŠxH)
 • Farba: nerezová
Kód Kód: 1146
Meno značky: Gorenje
Kategória: Chladničky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 60 kg
Späť do obchodu
×