Hisense WFV6010E

Neohodnotené

Kapacita bubna: 6 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1000 ot./min., Počet programov: 15, Maximálna hĺbka: 46 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: E . 

€249,99
Skladom

Popis produktu:

práčka plnená spredu, kapacita bubna pre 6 kg bielizne, maximálne otáčky odstreďovania 1000 ot./min., 15 programov, funkcia Drum Clean, Pause & Add, Delay End, Delay Timer, Aqua Stop, vstavaný displej, detská poistka, maximálna dosahovaná hlučnosť pri praní 58 dB, maximálna dosahovaná hlučnosť pri odstreďovaní 76 dB

Hisense WFVB6010EM

Voľne stojaca práčka Hisense WFVB6010EM ponúka maximálnu účinnosť, šetrnosť a pohodlie pri celom pracom procese. Špeciálny tvar otočného bubna s kapacitou až pre 6 kg bielizne si poradí aj s ťažko dostupnými škvrnami a navyše sa ľahko čistí. Šikovné funkcie a prehľadný LED displej vám uľahčia prácu a zároveň ušetria drahocenný čas.

Kľúčové vlastnosti 

  • Úzka samostatne stojaca práčka s rozmermi 59,5 × 85 × 46 cm a hmotnosťou 58 kg
  • Energetická trieda E, kvalitné nízkouhlíkové spracovanie
  • Práčka Hisense WFVB6010EM ponúka celkom 15 pracích programov
  • Kapacita bubna práčky až pre 6 kg bielizne
  • Inteligentná funkcia odloženého štartu zaistí maximálnu kontrolu nad pracím cyklom
  • Špecifický tvar otočného bubna pre väčšiu efektivitu a ľahšie čistenie
  • Pause & Add funkcia umožňuje pozastaviť cyklus a rýchlo pridať alebo vybrať bielizeň
  • Veľký a prehľadný LED displej
  • Bezpečnostný detský zámok

Spoľahlivá starostlivosť o vašu bielizeň

Práčka s predným plnením Hisense WFVB6010EM disponuje špecifickým otočným bubnom v tvare snehovej vločky, ktorý sa o vašu bielizeň dokonale postará a odstráni aj veľmi ťažko dostupné nečistoty. Bonusom je funkcia Drum Clean na jednoduché čistenie.

Vždy čistá práčka

Práčka plnená spredu Hisense disponuje špeciálnym údržbovým programom Drum Clean, ktorý umožňuje automaticky vyčistiť otočný bubon horúcou vodou pri vysokých otáčkach. Vďaka tomu bude vo výbornej forme ako samotná práčka, tak aj vaša bielizeň.

Plná kontrola nad pracím procesom

Funkcie Delay End a Delay Timer vám umožnia nastaviť si presne čas, kedy má prací program práčka s predným plnením začať a kedy skončiť. Celé pranie si môžete naplánovať presne podľa vašich potrieb.

Vďaka funkcii Pause & Add pridáte bielizeň aj počas prania

Spredu plnená práčka Hisense WFVB6010EM sa môže pochváliť užitočnou funkciou Pause & Add, ktorá vám umožní kedykoľvek pozastaviť pranie a pridať alebo odstrániť bielizeň. Po opätovnom zapnutí bude práčka pokračovať vo zvolenom programe.

Kód Kód: 758
Meno značky: Hisense
Kategória: Spredu plnené práčky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 50 kg
Náplň: 6kg
Späť do obchodu
×