Indesit LI8 SN2E K

Neohodnotené
Akcia Tip
Indesit
ZADARMOZADARMO €449 –11 %

Elegantná kombinovaná chladnička, trieda A+, objem chlad./mraz. 230/98 l, No Frost, integrované LED svetlo, elektronické ovládanie, LED display. 

€449 –11 % €399
Skladom

Indesit LI8 SN2E K, čierna

Chladnička by vám mala ponúknuť dostatok priestoru na uloženie všetkých potravín a zároveň sa o ne perfektne postarať pomocou kvalitných funkcií a technológií. Túto kombináciu ponúka aj voľne stojaca kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Indesit LI8 SN2E K, v ktorej uchováte všetky potraviny, ktoré si pritom zachovajú čerstvosť po dlhý čas.

Doprajte tú najlepšiu starostlivosť vašim potravinám

Chladnička vás zaujme celkovým objemom 328 l a mrazničkou umiestnenou dole, objem chladničky je 230 l a mrazničky 98 l, je teda vhodná aj do početnejších domácností. Tento 188,9 cm vysoký spotrebič spadá do energetickej triedy F, jeho prevádzka je ekonomická a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Je vybavený niekoľkými technológiami, ktoré sa starajú o kvalitu skladovaných potravín. Dlhodobú čerstvosť vložených potravín zaisťujú funkcia Aircooler a technológia Pure Wind. Homogénnu distribúciu vzduchu, ktorá má pozitívny vplyv na kvalitu potravín zaisťuje systém MultiFlow. Spotrebič tiež disponuje špeciálnou veľkokapacitnou priehradkou na ovocie a zeleninu, mraziaca časť je vybavená funkciou Open Space, vďaka ktorej tu môžete skladovať aj veľmi objemné potraviny. Flexibilitu v používaní chladničky ponúka aj možnosť zmeny otvárania dverí, vďaka ktorej si spotrebič môžete prispôsobiť podľa vašich domácich podmienok. Vďaka LED osvetleniu budete mať nad celým vnútorným priestorom chladničky vždy perfektný prehľad.

Vnútorné usporiadanie spotrebiča:

  • 4× polica (chladnička)
  • 3× kôš (mraznička)

 

Kľúčové vlastnosti:

  • Objem 328 l poteší aj početnejšie rodiny
  • Energetická trieda F
  • Systém MultiFlow pre homogénnu distribúciu vzduchu
  • Technológia Pure Wind pre dlhodobú čerstvosť potravín
  • Funkcia Open Space na uskladnenie objemných potravín v mrazničke
Funkcia Aircooler zaisťuje výbornú distribúciu chladného vzduchu, ktorý sa postará o dlhšiu čerstvosť potravín.
Kód Kód: 512
Meno značky: Indesit
Kategória: Kombinované
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 64 kg
Späť do obchodu
×