Indesit LI9 S2E W

Neohodnotené

Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda E, klimatická trieda N-ST, objem chladničky 261 l, objem mrazničky 111 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, biela farba, automatické odmrazovanie, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, elektronické ovládanie teploty, LowFrost, rozmery 201,3 × 59,5 × 65,5 cm (V׊×H)

€409,90
Skladom

INDESIT LI9 S2E W

Chladnička s mrazničkou INDESIT je najčastejším riešením pre väčšie aj menšie domácnosti. Ide o voľne stojaci model, ktorý nevyžaduje príliš zložitú inštaláciu ani prestavbu interiéru. Pri inštalácii vám nemusia robiť obavy spôsob otvárania, pánty sú situované na pravej strane, ale dvierka môžu byť obrátené. Dvierka majú nábeh, pri umiestnení k stene bude potrebná určitá rezerva. Jej klimatická trieda je označená skratkou N-ST. Vďaka triede C, do ktorej spadá, sa radí medzi stredne tiché chladničky.

Chladnička INDESIT LI9 S2E W Lifestyle
Chladnička INDESIT LI9 S2E W Energetický štítok

Zásadné prednosti chladničky s mrazničkou INDESIT LI9 S2E W

  • Chladnička INDESIT vám pomôže udržať potraviny dlhšie čerstvé
  • Radí sa medzi stredne tiché chladničky triedy C
  • Chladnička poskytuje objem 261 l
  • Mraznička s objemom 111 l
  • Vzhľad chladničky INDESIT LI9 S2E W podčiarkuje biela farba
  • Pánty dvierok sa dajú prehodiť

Čím ďalším sa pýši chladnička INDESIT?

Absolútnou samozrejmosťou chladničky INDESIT je silné a úsporné LED osvetlenie na pohodlie pri hľadaní cez deň alebo počas polnočnej desiaty.

Rozmery a usporiadanie chladničky INDESIT

Samotná chladnička poskytuje plných 261 l, pohodlne teda vystačí bežnej rodine s deťmi. Objem priestoru na mrazené potraviny je 111 l. Na usporiadanie všetkého potrebného má k dispozícii 5 políc. Priestor mrazničky sa delí na 3 priehradky. Chladnička INDESIT váži 70 kg a jej rozmery sú 59,5 × 201,3 × 65,5 cm.

Kód Kód: 1149
Kategória: Chladničky
Hmotnosť: 70 kg
Späť do obchodu
×