Krups Essential EA810B70

Neohodnotené
Akcia Tip
a1c4dce3ccf029240fbba8719c9044c9 mm2000x2000
ZADARMOZADARMO

Kávovar Krups Essential vám umožní vychutnať si tú pravú podstatu espressa. S týmto plne automatickým espressovačom oceníte pravú chuť vyváženej a aromatickej kávy či espressa. 

€289,90
Skladom

Popis produktu

Základný rad kávovarov Krups Essential je určený pre všetkých milovníkov kávy, najmä však espressa. Plne automatický kávovar vás vráti k samotnej podstate kávy. Poteší vás svojimi kompaktnými rozmermi, ale aj nekompromisnou kapacitou. Prvotriednu chuť i arómu docielite vďaka hydraulickej technológii stlačenia namletej kávy. Je určený k veľmi jednoduchému použitiu: môžete si vybrať z troch nastavení teploty a troch stupňov hrubosti mletia pre mimoriadne výsledky. Kávovar je vybavený aj tryskou na napenenie mliečnej peny. Bez problémov si tak vykúzlite cappuccino či latte macchiato z pohodlia domova.

Jednoduchá príprava vašej kávy

Pred prípravou kávy je potrebné nastaviť hrubosť mletia, espressovač Krups Essential EA810B70 vám ponúka hneď tri stupne hrubosti, pričom platí, že čím jemnejšie je káva zomletá, tým intenzívnejšia bude výsledná chuť. Pomocou otočného voliča na čele kávovaru jednoducho nastavíte vami požadovanú veľkosť pripravovaného nápoja. Následne stlačíte tlačidlo označujúce intenzitu kávy (jemnejšiu kávu značí ikona s jedným prúžkom, silnú ikona s tromi prúžkami) a v priebehu chvíle si už môžete vychutnať svoje dokonalé espresso.
Jednoduchá príprava vašej kávy

Kompaktné rozmery, ale aj nespočetné množstvo funkčných benefitov

Kávovar Essential EA810B70 si vás určite získa svojimi kompaktnými rozmermi, vďaka ktorým skvele zapadne aj do tej najmenšej kuchyne. Veľkosť kávovaru sa však nepodpísala ani na jeho výkonnosti, ani na kapacite - dôkazom je nádržka na vodu s objemom 1,7 litra aj zásobník na zrnkovú kávu s objemom 260 gramov. Okrem toho v espressovač v sebe skrýva patentovaný systém kompaktného vykurovacieho telesa, ktoré zaistí dokonalú chuť aj intenzívnu arómu vašej obľúbenej kávy.
Kompaktné rozmery, ale aj nespočetné množstvo funkčných benefitov

Kovový kónický mlynček pre profesionálne zomletú kávu

Plnoautomatický kávovar Krups Essential EA810B70 je vybavený kovovým mlynčekom s kónickými kameňmi, ktoré sú navrhnuté tak, aby pri každom mletí poskytovali výsledky na profesionálnej úrovni. Vďaka trom možnostiam nastavenia mletia si prispôsobíte hrubosť mletia požadovanému výsledku - pre výnimočné ristretto, espresso či lungo.
Kovový kónický mlynček pre profesionálne zomletú kávu

Zamatovo hebká mliečna pena

Pre mliečne nápoje typu cappuccino či caffe latte sa už nemusíte ponáhľať do najbližšej kaviarne. S automatickým kávovarom Krups Essential EA810B70 si podobné nápoje ľahko pripravíte z pohodlia domova. Stačí ponoriť parnú trysku do predpripravenej šálky s mliekom a krúživými pohybmi docielite dokonalú vláčnu penu. Potom už stačí doplniť dávkou espressa a vy si môžete vychutnať svoj podomácky vyrobený nápoj, ktorý sa kvalitou vyrovná tomu od profesionálneho baristu.
Zamatovo hebká mliečna pena

Automatické čistenie pre ešte ľahšiu údržbu

Nielen, že pripravuje perfektnú kávu, kávovar Krups Essential EA810B70 je aj veľmi nenáročný na údržbu. Automatický čistiaci program zaistí precízny preplach kávových trysiek. K pravidelnému manuálnemu čisteniu vás kávovar sám vyzve.
Automatické čistenie pre ešte ľahšiu údržbu

Plná chuť v každej šálke

Automatický kávovar Krups Essential EA810B70 vám ponúka na výber z troch druhov kávy - ristretto, espresso a lungo, čím poteší každého vášnivého milovníka tmavej kávy. Okrem toho si však môžete pripraviť veľa mliečnych nápojov, ako je napríklad zamatovo jemné cappuccino. O vyváženú chuť, rovnomernú extrakciu a plnú arómu sa v každom prípade postará hydraulický systém tempovania, ktorý pomletú kávu stlačí silou až 30 kg na cm.
Plná chuť v každej šálke

Opraviteľný do 10 rokov

Ak by došlo k poškodeniu niektorej časti kávovaru, zachovajte chladnú hlavu. Značka Krups si svojich zákazníkov váži, a tak sa budú snažiť váš kávovar čo najrýchlejšie opraviť. Minimálne 10 rokov od kúpy kávovaru zaručujeme rýchle a lacné dodanie náhradných dielov - stačí využiť jednu z viac ako 6 500 pobočiek po celom svete.
Opraviteľný do 10 rokov
Kód Kód: 752
Meno značky: Krups
Kategória: Kávovary
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8 kg
Späť do obchodu
×