Reflex Nutrition Kril Olej 90cps.

Neohodnotené
4790 1 krilloil90capsules reflex
€24,99 –12 %

Jedinečná kombinácia astaxantínu a ultra čistých omega 3 nenasýtených mastných kyselín vytvára z antarktického krill oleja unikátny suplement vysokej kvality.

€24,99 –12 % €21,99
Skladom

Reflex Krill olej

Nenasýtené mastné kyseliny z Krill Oil sú ideálnym zdrojom fosfolipidov bohatých na antioxidanty a dve najdôležitejšie nenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA. Toto je výnimočný zdroj "dobrých" tukov (mastných kyselín), ktoré nie sú ľahko dostupné v prirodzenom jedálnička. Súčasná legislatívne opatrenia EÚ nám neumožňujú popisovať ďalšie výhody tohto produktu, tak ako to bolo možné skôr. Internetové stránky a odborná literatúra však ešte stále ponúkajú dostatok dostupných, objektívnych informácií o aktívnych látkach v tomto produkte.

Vysoká kvalita, pôvod a čistotu použitých zložiek + minimum balastných aditív.

Hlavnou filozofiou všetkých produktoch Reflex Nutrition je maximálna kvalita a čistota použitých surovín s minimom balastných aditív. Preto je tiež použitá výhradne forma kapsúl. Značka Reflex Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných "spojív a lepidiel", ktoré môžu vo vysokom počte prípadov tvoriť až 50% tablety. 

Balenie:

90 kapsúl

Odporúčané dávkovanie:

Berte 1 - 2 kapsule denne, ráno s jedlom či nalačno. 
 
  Počet dávok v balení 90 kapsúl
  Kril olej 500 mg
  Z toho Fosfolipidy  210 mg
  Omega 3  120 mg 
  EPA (kyselina eikosapentaeová) 60 mg 
   DHA (kyselina dokosahexaenová) 32 mg 
  Astaxanthin 150 µg
 
Kód Kód: 251
Meno značky: Reflex Nutrition
Kategória: Vitamíny a imunita
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Späť do obchodu
×