Remington HC5150

Neohodnotené

Strihač, čepele zo zdokonalenej ocele, samočistiace, 2 hrebene s 15 uzamykateľnými nastaveniami od 1 do 42 mm, sieť/aku. 

€23,90
Skladom

S dokonalým zostrihom už vám nikto neodolá.

Teraz ho zvládnete svojpomocne so zastrihávačom vlasov Remington Alpha. Silný motor Pro Power sa postará o dostatočný výkon pre každý strih a samoostriace čepele z ušľachtilej ocele presne zastrihnú každý vlas, ktorý im príde do cesty. Nezáleží na tom, či sú vaše vlasy jemné alebo hrubé, dvojnásobná sila motora im nedá šancu. Použite zastrihávač Remington nasucho aj namokro, skrátka tak, ako vám to najviac vyhovuje, a vykúzlite si úplne nový účes. 

So zastrihávačom vlasov Remington dostanete do rúk aj dva prídavné hrebene, ktoré vám umožnia nastaviť dĺžku strihu v 15 rôznych nastaveniach. Či už túžite po ultrakrátkom zostrihu s dĺžkou 1 mm alebo naopak po dlhších vlasoch, ktoré dosiahnu dĺžku 42 mm, zastrihávač Remington to zvládne behom chvíľky. Navyše je vybavený akumulátorom, ktorý umožňuje jeho použitie v bezdrôtovej prevádzke po dobu 30 minút. Nabíja sa pomocou klasického sieťového kábla a pri dosiahnutí plnej kapacity vás upozorní kontrolka nabíjania. Súčasťou balenia je štetec na čistenie a olejček. Tak ktorý zostrih si zvolíte?

 


 

Strihač
ProPower motor
Čepele zo zdokonalenej ocele, samočistiace
2 hrebene s 15 uzamykateľnými nastaveniami od 1 do 42 mm
Sieť/aku, kontrolka nabíjania
Až 40 minút bezkáblovej prevádzky
Štetec na čistenie, fľaštička s olejom
3 roky záruka

Kód Kód: 1010
Meno značky: Remington
Kategória: Zastrihávače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Späť do obchodu
×