Robotický vysavač Midea i5C + Mixér SHM 5270 ZADARMO

9 hodnotení
Akcia Tip
2B3ED20B 038E 4C23 8AD3 4E630F661C8E
€269,90 –19 %

Robotický vysávač Midea i5C ponúka vysávanie a mopovanie v jednom. Disponuje senzormi proti pádu, navigáciou, Wifi ovládaním a podpora Google Assistant a Amazon Alexa.

VYSÁVAČ + MIXÉR ZADARMO 

https://www.dav.sk/sencor-shm-5270/

€269,90 –19 % €219,90
Skladom

Robotický vysávač a mop 

Robotický vysávač Midea i5C vám pomôže pri upratovaní vašej domácnosti. Na výber budete mať zo štyroch upratovacích režimov, ktoré sa postarajú o všetky nečsitoty vo vašej domácnosti. Nečistoty zbiera do nádoby na prach. Pri režime mopovania využíva nádržku na vodu s elektrickým dávkovaním, ktoré ponúka až 3 stupne čerpania vody. Vďaka tejto výbave si možete užívať čistú domácnosť a to bez námahy. 

Dokonalá orientácia 

Pre lepšiu orientáciu v priestore obdržal vysávač do svojej výbavy pokročilú gyroskopickú navigáciu Gyro 3.0, vďaka ktorej si naplánuje trasu a vyčistí tak každý kút. K tomu mu tiež dopomáhajú 29 seznorov, ktoré ho chránia pred rôznými kolíziami či už s nábytkom alebo inými prekážkami, alebo aj pred pádom zo schodov. 

Dlhá prevádzka a výkon 

O spoľahlivý výkon robotického vysávača sa stará BLDC motor s vysokou sacou silou až 4000 Pa a tromi úrovňami výkonu. Batéria s kapacitou 2600 mAh zabezpečí dlhú prevádzku, až 90 minút nepretržitého upratovania čo je cca asi 100 m² plochy. Výhodou je že sa po skončení upratovania sám vráti do nabíjacej stanice, kde sa dobije. 

Pohodlné ovládanie na diaľku 

Robotický vysávač disponuje bezdrôtovou technológiou Wifi, čo vám umožní pripojiť ho k svojmu smart zariadeniu. Vďaka tomu ho môžete jednoducho ovládať aj na diaľku, prostredníctvom aplikácie. Poteší tiež ovládaním pomocou hlasových pokynov- podporuje hlasových asistentov Amazon Alexa a Google Assistant

3 REŽIMI ČISTENIA 

Vysavač je vybavený 3 režimami prevádzky, tekže si jeho výkon môžete nastaviť podľa vašich potrieb. Režim ECO so sacím výkonom 600 Pa rýchlo a efektívne odstraňuje prach a jemné nečistoty. Štandardný režim (1200 Pa) je vhodný pre vlasy a srsť. Režim turbo ponúka sací výkon až 4000 Pa, ktorý dôkladne pozbiera väčšie nečistoty, napríklad omrvinky.

 

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba120 min.
Automatické dobíjanieÁno
Smart (ovládanie mobilom) Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farbačierna
Šírka34 cm
Hmotnosť3000 g
Výška9 cm
Hĺbka34 cm

Ďalšie vlastnosti

ZnačkaMidea
Smart Áno
Umývateľný filterÁno

Obsah balenia

Obsah balenianabíjacia stanica a kábel

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť68 dB

Batérie

Typ batérieLi-Ion
Doba nabíjania4 hod.

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanieÁno

Energetické údaje

Prevádzková doba120 min.

Ďalšie parametre

Automatické dobíjanieÁno
Senzor proti pádu zo schodovÁno
Senzor proti nárazuÁno
Automatické vysypanieNie
Prekonanie prekážky do výšky15 mm
MopovanieÁno
Časový rozvrhNie
Smart (ovládanie mobilom)   Áno
Určenie bodu vysávaniaNie
TechnológiaBluetooth, Wifi
Kód Kód: 821
Meno značky: Midea
Kategória: Robotické vysavače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Späť do obchodu
×