Robotický vysavač Midea M7 Pro

Neohodnotené

Robotický vysávač s vibračným mopom Midea M7 Pro vám pomože s upratovaním domova. Vybavený je laserovou navigáciou Navi Polaris 3.0, detekciou kobercov, Wifi ovládaním a podporou hlasových asistentov.

€419,90
Skladom

Poupratuje za vás 

Čistá domácnosť bez námahy? S týmto vám pomôže robotický vysávač Mieda M7 Pro. Dokáže sám pozametať, povysávať a dokonca aj poutierať. K dispozícií má 5 základných upratovacích režimov, z ktorých si vyberiete ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Vibrační mop využíva oddelenú nádržku na vodu, s elektrickým dávkovaním a 3 stupňami čerpania vody. 

Rozpozná koberec 

Robotický vysávač si hravo poradí s kobercami vo vašej domácnosti. Zvládne prekonávať prekážky až do výšky 20 mm. Praktická funkcia detekcia kobercov, po zaznamení koberca, automaticky zvýši výkon robotického vysávača, pre čo najlepšie povysávanie koberca. 

Výkonný motor a dlhá prevádzka 

Spoľahlivý výkon zabezpečuje výkonný BLDC motor so sacou sílou 4000 Pa, kde si viete vybrať z troch úrovní výkonu. O dlhú prevádzku sa postará 5200 mAh batéria, ktorá umožní 140 minút nepretržitého upratovania. Po skončení upratovacieho programu sa automaticky vracia do svojej nabíjacej stanice.

Laserová navigácia 

Robotický vysávač využíva na orientáciu vysoko presnú laserovú navigáciu Novi Polaris 3.0, vďaka ktorej sa u vás doma zorientuje. Pracuje na úrovni stáleho mapovania a prispôsobení upratovania, a umožní nastavovať rôzne funkcie ako zakázané zóny či virtuálne steny. Vďaka tomu si viete pekne nastaviť a prispôsobiť kam chcete aby robot šiel a kam zase nie. 

Pohodlné ovládanie na diaľku 

Robotický vysávač disponuje bezdrôtovou technológiou Wifi, čo vám umožní pripojiť ho k svojmu smart zariadeniu. Vďaka tomu ho môžete jednoducho ovládať aj na diaľku, prostredníctvom aplikácie. Poteší tiež ovládaním pomocou hlasových pokynov- podporuje hlasových asistentov Amazon Alexa a Google Assistant

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 120 min.
Automatické dobíjanie Áno
Smart (ovládanie mobilom)  Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba čierna
Šírka 35 cm
Hmotnosť 4400 g
Výška 9.7 cm
Hĺbka 35 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka Midea
Smart  Áno
Umývateľný filter Áno

Obsah balenia

Obsah balenia nabíjacia stanica a kábel

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť 69 dB

Batérie

Typ batérie Li-Ion
Doba nabíjania 4 hod.

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie Nie

Energetické údaje

Prevádzková doba 120 min.

Ďalšie parametre

Automatické dobíjanie Áno
Senzor proti pádu zo schodov Áno
Senzor proti nárazu Áno
Automatické vysypanie Nie
Prekonanie prekážky do výšky 20 mm
Mopovanie Áno
Časový rozvrh Áno
Smart (ovládanie mobilom)  Áno
Určenie bodu vysávania Áno
Technológia Bluetooth, Wifi
Kód Kód: 824
Meno značky: Midea
Kategória: Robotické vysavače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Späť do obchodu
×