Samsung RB30J3215WW

1 hodnotenie

Chladnička s mrazničkou dole, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 213l, objem mrazničky 108l, smer otvárania: voliteľný, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 3, počet chladiacich okruhov 1, biela farba, funkcie: total No Frost, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 178×59.5×66.8cm (V׊×H)

€369
Skladom

Popis produktu

Kvalitné podmienky vo vnútri chladničky dokážu výrazne predĺžiť dobu, počas ktorej potraviny zostávajú čerstvé a chutné. Logicky rozdelený vnútorný priestor ponúka dostatok miesta pre jednotlivé typy jedla a zároveň zaistí rovnomerné ochladzovanie a konštantnú teplotu. Pre mäso a čerstvé ryby je k dispozícii špeciálna zásuvka, ktorá udržuje ideálnu teplotu okolo nuly. Prehľad o náplni chladničky zaistí LED osvetlenie. Potraviny budete mať na dosah ruky vďaka vysúvacím poličkám, takže ľahko dosiahnete aj do zadných častí chladničky. Aj v mrazničke nájdete zásuvku, ktorá sa dá celá otvoriť, čo výrazne uľahčí manipuláciu s mrazenými potravinami. Nízku spotrebu zaistí kompresor, ktorý prispôsobuje výkon momentálnym potrebám. Váš čas a spotrebované energie ušetrí aj beznámrazová technológia. 

Perfektne zorganizované

Premyslené vnútorné rozdelenie je maximálne efektívne a ponúka dostatok priestoru pre všetky potraviny, ktoré potrebujete umiestniť do chladničky.  
 
 
 
 
 
Rovnomerné chladenie
Celý vnútorný priestor je ochladzovaný úplne rovnomerne, takže všade panuje dokonale konštantná teplota, ktorá napomáha udržaniu čerstvosti uskladnených potravín. 
 
 
Kód Kód: 539
Meno značky: Samsung
Kategória: Kombinované
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 60 kg
Späť do obchodu
×