Sencor SEP 300

Neohodnotené

Štýlové slúchadlá s mikrofónom pre príjem hovorov sú k dispozícii v ôsmych farebných odtieňoch. Vďaka dostupnej cene a výbornému zvuku sa stanú nepostrádateľným doplnkom na cesty.

€9,90
Skladom Skladom Zvoľte variant

Popis produktu

Slúchadlá sa predávajú v ôsmych farebných odtieňoch – čierne, biele, červené, ružové, khaki, šedé, zlaté a modré. Každý si tak isto vyberie svoju obľúbenú variantu. Sú vybavené zabudovaných mikrofónom pre príjem hovorov. Kábel slúchadiel je dlhý 120 cm a je zakončený 3,5mm konektorom, vďaka ktorému ich pripojíte k naprostej väčšine prenosných zariadení. Zvuk slúchadiel je vyvážený s mohutnými basmi i čistými výškami. Skvelo izolujú hluk okolia, takže vám doprajú úplný kľud pre počúvanie. V balení nájdete tri veľkosti štupľov, ktoré padnú do všetkých uší.

Dolaďte svoj štýl

Využite širokú ponuku odtieňov a zvoľte si farbu, ktorú máte najradšej, alebo tú, ktorá ladí s vašim štýlom. Nechýba klasická čierna či biela a ďalších 6 štýlových odtieňov – červená, ružová, khaki, šedá, zlatá a modrá.
Dolaďte svoj štýl

Slúchadlá s mikrofónom

Počúvate často na svojom telefóne či tablete? Pokiaľ vám niekto bude volať, nemusíte dávať slúchadlá dolu z uší. Stačí hovor prijať a rovno začať hovoriť. Po skončení hovoru sa plynule vrátite k počúvaniu hudby.
Slúchadlá s mikrofónom

Plochý kábel s 3,5mm konektorom

Kábel s dĺžkou 120 cm umožňuje jednoduchú manipuláciu. Pretože je plochý, oproti bežným slúchadlám sa menej zamotáva. 3,5mm konektor jack pripojíte k naprostej väčšine prenosných zariadení.
Plochý kábel s 3,5mm konektorom

Započúvajte sa do svojej obľúbenej hudby

Vďaka 10mm meniču je zvuk slúchadiel vyvážený, basy hlboké, výšky rázne a vokály čisté. Slúchadlá navyše dobre izolujú od hluku okolia, takže si počúvanie v kľude užijete.
Započúvajte sa do svojej obľúbenej hudby

Tesniace a skvelo padnúce štuple

Kovová konštrukcia štupľov s tromi rôznymi veľkosťami náušníkov skutočne padne všetkým. Veľkosť náušníkov si zvolíte takú, ktorá je vám najviac pohodlná. Štuple potom skvelo zapadnú do uší a budú dobre izolovať od hluku okolia.
Tesniace a skvelo padnúce štuple

Poteší pomerom cena/výkon

Slúchadlá za svoje spracovanie, kvalitný zvukový prejav a pôvabný vzhľad získali v časopise Computer ocenenie Dobrá kúpa.
Kód Kód: 815/BIE 815/CIE Zvoľte variant
Meno značky: SENCOR
Kategória: Drôtové
Záruka: 2 roky
Späť do obchodu
×