Sencor STS 2607BK

Neohodnotené

Elektrický hriankovač pre opečenie dvoch toastov. Sencor STS 2607BK ponúka elektronický časovač so 7 stupňami nastavenia intenzity opečenia. Vďaka funkcii automatického centrovania sú toasty rovnomerne opečené. Samozrejmosťou sú protišmykové nožičky a výsuvná miska pre jednoduché odstránenie odrobiniek.

€13,90
Skladom

Popis produktu

Kto by neocenil lahodné a pritom rýchle raňajky? Hriankovač s priestorom na dva plátky chleba vám ich pripraví presne podľa vašich predstáv. Elektronický časovač totiž ponúka 7 možností prepečenia toastov. Prístroj v sebe spája až tri rôzne funkcie, takže s ním môžete dokonca aj rozmraziť pečivo. Výsuvná nádoba zachytí všetky omrvinky a protišmykové nožičky zaručia bezpečné používanie hriankovača. Samozrejmosťou je tiež automatické vysúvanie pečiva, svetelný signál a funkcia High Lift uľahčujúca vyberanie menších kúskov chleba.

Tri funkcie v jednom spotrebiči

Hriankovač si poradí s rozmrazovaním pečiva i jeho predpečením. Stisnutím tlačidla môžete ihneď prerušiť jeho činnosť. Možnosti opakovaného ohrevu aj rozmrazovania sprevádza svetelná signalizácia.
Tri funkcie v jednom spotrebiči

Presne podľa vašej chuti

Niektorí z nás obľubujú dôkladne predpečené a chrumkavé toasty, iní zasa uprednostnia ľahko osmažené pečivo. Ideálny výsledok dosiahnete pomocou elektronického časovača so 7 stupňami prepečenia chleba. Zaujímavosťou je funkcia automatického centrovania, vďaka ktorej sa pečivo rovnomerne zahreje.
Presne podľa vašej chuti

Žiadne starosti s malými kúskami

Už žiadne namáhavé vyberanie malých kúskov pečiva z útrob hriankovača. S využitím funkcie High Lift vám všetko pôjde jednoducho, rýchlo a najmä bez akýchkoľvek problémov.
Žiadne starosti s malými kúskami
Kód Kód: 905
Meno značky: SENCOR
Kategória: Hriankovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Späť do obchodu
×