Sencor SVC 511TQ

Neohodnotené

Pomocník, ktorý vám ušetrí čas a zároveň aj veľa vydrží? To je bezvreckový vysávač s výkonným motorom a novým systémom oddelenia prachu od vzduchu 4th Generation Cyclone. 

€45,90
Skladom

Popis produktu

Či už patríte k tým, pre ktorých je upratovanie koníček alebo naopak nutné zlo, zbystrite pozornosť. Tento bezvreckový vysávač vás okrem skvelého výkonu zaujme aj svojim atraktívnym dizajnom, kompaktnými rozmermi, nízkou hmotnosťou a jednoduchou manipuláciou. Model SVC 511TQ je pomocník, na ktorého sa budete môcť spoľahnúť.

Výkonný pomocník bez vrecka

Model SVC 511TQ poháňa vysoko účinný 890W ECO motor, vďaka ktorému je vysávač preborníkom vo vysávaní tvrdých podláh, ale so cťou obstojí aj na koberci. Praktické bezvreckové prevedenie si obľúbite nielen kvôli jeho hygienickosti, ale aj pre jednoduchú údržbu – po použití nádobu na prach s objemom 1,5 litra jednoducho vysypete, umyjete a je to.
Výkonný pomocník bez vrecka

S prachom zatočí

Prístroj sa pýši novým systémom 4th Generation Cyclone, ktorý dokonale oddelí prach od vzduchu a zachytí tak oveľa viac prachových častíc ako konkurenčné prístroje. Výrazne tak šetrí H.E.P.A. filter (triedy H10), ktorý je tiež súčasťou vysávača.
S prachom zatočí

Premyslený do detailov

Výrobca myslel na všetko. V balení nájdete dvojdielnu plastovú trubicu a 5 metrov dlhý prívodný kábel, vďaka ktorému sa pri vysávaní dostanete kamkoľvek v rádiuse 7,5 metrov. Samozrejmosťou sú mäkké kolieska zabezpečujúce ochranu podláh, automatické navíjanie kábla aj niekoľko špeciálnych hubíc, ktoré vám pomôžu udržiavať poriadok v celej domácnosti.
Premyslený do detailov
Kód Kód: 743
Meno značky: SENCOR
Kategória: Bezvreckové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8 kg
Späť do obchodu
×