TCL 43P610

Neohodnotené

Televízia SMART LED, 108cm, 4K Ultra HD, PPI 1400, HDR10, HLG, DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, Wi-Fi, DLNA, T-Cast, párovanie s mobilným telefónom

€339,99
Skladom

4K HDR: zdokonalený kontrast, živšie farby a najjemnejšie detaily

HDR čiže High Dynamic Range - vysoký dynamický rozsah je najnovším štandardom pre kvalitu obrazu v rámci UltraHD. Pracuje s vyšším kontrastom a pestrejšou paletou farieb. Umožňuje detailom lepšie vyniknúť tak v tmavým, ako aj svetlým.

Funkcia SMART HDR sa stará o prevod SDR do HDR aj zlepšenie samotného HDR

Túto funkciu využije každý a každý si vďaka nej vychutná vylepšený obraz. SDR obsah ako napríklad bežné televízne vysielanie vďaka tejto funkcii dokáže využiť lepšieho farebného a kontrastného rozsahu, ktorý inak býva využitý len v HDR obsahu. HDR obsah je vďaka SMART HDR dynamicky analyzovaný a vylepšovaný pomocou umelej inteligencie AI a lepšie sú v ňom vykresľované detaily tak v tmavých, ako aj vo svetlých scénach.

Micro Dimming vylepšuje úroveň kontrastu

Obraz je pri použití funkcie Micro Dimming rozdelený do jednotlivých segmentov, v ktorých je potom kontrast upravovaný nezávisle. Obraz tak získa lepšiu hĺbku a dynamiku. Funkcia prináša vylepšenú obrazovú kvalitu najmä pri sledovaní v tme.

TCL P610 s Dolby Audio ponúkne silný a čistý zvuk

Dolby je v auvidovizuálnom priemysle stávka na istotu. Vďaka Dolby Audio si pri P610 užijete výbornú zvukovú priestorovosť a kvalitu pri sledovaní čohokoľvek.

So systémom SMART TV 3.0 si vychutnáte obľúbený obsah z aplikácií

Najpopulárnejšie služby ako Netflix a Youtube sú u Smart TV 3.0 priamo v ponuke. Na P610 si ich vychutnáte vo vysokej kvalite 4K HDR. Ďalšie aplikácie môžete získať z aplikačného zdroja TV + App Store. Nájdete tu ďalšie aplikácie pre streamovanie obsahu ako filmy, videá a seriály vo vysokom rozlíšení. V ponuke nechýbajú ani hry.

Kód Kód: 836
Meno značky: TCL
Kategória: Televízory
Hmotnosť: 50 kg
×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie