TCL 43P610

Neohodnotené

Televízia SMART LED, 108cm, 4K Ultra HD, PPI 1400, HDR10, HLG, DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, Wi-Fi, DLNA, T-Cast, párovanie s mobilným telefónom

€339,99
Skladom

4K HDR: zdokonalený kontrast, živšie farby a najjemnejšie detaily

HDR čiže High Dynamic Range - vysoký dynamický rozsah je najnovším štandardom pre kvalitu obrazu v rámci UltraHD. Pracuje s vyšším kontrastom a pestrejšou paletou farieb. Umožňuje detailom lepšie vyniknúť tak v tmavým, ako aj svetlým.

Funkcia SMART HDR sa stará o prevod SDR do HDR aj zlepšenie samotného HDR

Túto funkciu využije každý a každý si vďaka nej vychutná vylepšený obraz. SDR obsah ako napríklad bežné televízne vysielanie vďaka tejto funkcii dokáže využiť lepšieho farebného a kontrastného rozsahu, ktorý inak býva využitý len v HDR obsahu. HDR obsah je vďaka SMART HDR dynamicky analyzovaný a vylepšovaný pomocou umelej inteligencie AI a lepšie sú v ňom vykresľované detaily tak v tmavých, ako aj vo svetlých scénach.

Micro Dimming vylepšuje úroveň kontrastu

Obraz je pri použití funkcie Micro Dimming rozdelený do jednotlivých segmentov, v ktorých je potom kontrast upravovaný nezávisle. Obraz tak získa lepšiu hĺbku a dynamiku. Funkcia prináša vylepšenú obrazovú kvalitu najmä pri sledovaní v tme.

TCL P610 s Dolby Audio ponúkne silný a čistý zvuk

Dolby je v auvidovizuálnom priemysle stávka na istotu. Vďaka Dolby Audio si pri P610 užijete výbornú zvukovú priestorovosť a kvalitu pri sledovaní čohokoľvek.

So systémom SMART TV 3.0 si vychutnáte obľúbený obsah z aplikácií

Najpopulárnejšie služby ako Netflix a Youtube sú u Smart TV 3.0 priamo v ponuke. Na P610 si ich vychutnáte vo vysokej kvalite 4K HDR. Ďalšie aplikácie môžete získať z aplikačného zdroja TV + App Store. Nájdete tu ďalšie aplikácie pre streamovanie obsahu ako filmy, videá a seriály vo vysokom rozlíšení. V ponuke nechýbajú ani hry.

Kód Kód: 836
Meno značky: TCL
Kategória: Televízory
Hmotnosť: 50 kg
Späť do obchodu
×