WHIRLPOOL FFS 7238 B EE

Neohodnotené

Spredu plnená práčka so širokým plniacim otvorom, kapacitou sedem kilogramov a technológiou 6. Zmysel pre dokonale čistú a voňavú bielizeň. Šetrí vodu, energiu i váš čas.

€249,90
Skladom

Popis produktu

Spredu plnená práčka s kapacitou bielizne sedem kilogramov a veľkým, užívateľsky prívetivým, digitálnym displejom. Vďaka technológii 6. Zmysel spolu s množstvom programov docieli vynikajúce výsledky prania. Medzi nimi nájdete napríklad program na jemnú bielizeň, vlnu, džíny alebo športové oblečenie. Nechýbajú ani funkcie ako odložený štart alebo rýchle pranie. Vďaka funkcii FreshCare+ práčka udrží bielizeň sviežu a voňavú aj niekoľko hodín po skončení pracieho cyklu.

FreshCare+

Udržuje vašu bielizeň sviežu až šesť hodín po skončení pracieho cyklu. Funkcia FreshCare+ s parou udržuje vašu bielizeň neustále sviežu vďaka efektívnemu použitiu pary a jemným pohybom bubna s pomalými obojsmernými kmitmi.

FreshCare+

6. Zmysel

Objavte technológiu, ktorá myslí za vás. Práčka automaticky detekuje veľkosť a typ náplne, na ich základe potom zvolí tie najlepšie parametre cyklu s cieľom dosiahnutia ideálnych výsledkov prania. Zároveň šetrí vodu, energiu a čas a tým aj vašu peňaženku.

6. Zmysel

SoftMove

Starostlivosť na mieru o akýkoľvek typ tkaniny. Systém SoftMove pracuje so 14 rôznymi programami, ktoré zaisťujú perfektné výsledky pre každý typ tkaniny. Princípom je exkluzívny set šiestich špeciálnych pohybov bubna, ktoré sú prispôsobené rôznym druhom tkanín od tých najjemnejších po najodolnejšie.

SoftMove

SenseInverter motor

Tichý a energeticky úsporný motor s dlhou životnosťou. Vďaka SenseInverter motoru sú všetky prírodné materiály dokonale chránené. Pohyby bubna sú kalibrované, čo umožňuje bielizni vo vnútri bubna priľnúť k jeho stenám. Tým sú vlákna chránené, znižuje sa trenie a plstnatenie materiálov.

SenseInverter motor

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna  7 Kg
Max.otáčky odstreďovania  1200 ot./min.
Počet programov 14
Trieda energetickej účinnosti 2021  D
 
Kód Kód: 767
Meno značky: Whirlpool
Kategória: Spredu plnené práčky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 50 kg
Späť do obchodu
×