Whirlpool STU92EEU

Neohodnotené

Whirlpool ST U 92E EU je kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom v energetickej triede A++ s textovým dotykovým displejom. Vďaka veľkému bubnu s objemom 120 l a kapacitou 9 kg teraz môžete sušiť aj objemnú bielizeň.

€499 –21 % €389,90
Skladom
  • elektronická, technológia 6.ZMYSEL, FreshCare+, video o sušičke
  • 10 rokov záruka na motor
  • intuitívne dotykové ovládanie, 18 programov + prídavné funkcie
  • programy: bavlna, syntetika, vlna, jemná bielizeň, džínsy
  • špeciálne programy: džínsy. košele, športové odevy, lôžkoviny, prehozy
  • prídavné funkcie: extra jemné sušenie, rýchle sušenie, extra prevetrávanie

6.ZMYSEL využíva superúčinnú technológiu tepelného čerpadla, kombinuje mimoriadny sušiaci výkon s výraznou úsporou energie a maximálnou starostlivosťou o textílie. Unikátny bublinkový povrch bubna s prevetrávacími rebrami dokonale nadnáša jemnú bielizeň, aby sa pri sušení nepoškodila.

Technológia 6.ZMYSEL automaticky zaznamená úroveň vlhkosti každej náplne a nastaví podľa nej parametre sušenia. WAVE MOTION je špeciálny asymetrický pohyb bubna, ktorý zabezpečuje rovnomerné rozloženie odevov v bubne a umožňuje ľahký prechod vzduchu cez ich vlákna.

FreshCare+ je jedinečná funkcia, ktorá pomocou regulovanej teploty (35-42°C) a rotácie bubna osviežuje bielizeň až 6 hodín po skončení sušenia tak, aby bielizeň zostala nadýchaná a nepokrčená. Zároveň bráni tvorbe baktérii v sušičke.

Na motor sušičky bielizne poskytujeme záruku 10 rokov.

Kód Kód: 755
Meno značky: Whirlpool
Kategória: Sušičky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 50 kg
Náplň: 9kg
Späť do obchodu
×